U - V Metal Balen

U - V Metal Balen

U - V Metal Balen

Metal balen ler U şeklinde ve V şeklinde olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Metal balenlerin genel kullanım yeri sütyen, mayo, elbise, büstiyer gibi tekstil ürünlerinin dekolte kısmıdır. Dekolte kısmına şekil verilmesi ve şeklin korunması amacıyla kullanılır. Metal balenler günümüzde bir çok maya üreticisi tarafından tercih edilmektedir. V balen ve U balen şeklinde üretilen bu ürünlerimiz çeşitli formlarda şekillendirilip, istenilen ölçülerde üretilebilir.
Metal balen ürünlerimiz farklı çeşit ve ölçüde olduğundan dolayı genellikle sipariş üzerine üretilmektedir. Piyasada çok tercih edilen metal balenlerin bazılarını stoklu bir şekilde siz değerli iş ortaklarımıza sunabiliyoruz.
Metal balenlerimizin uçlarına uygulanan plastik kaplama işleminden dolayı kullanıldığı bölgede kumaşa hiç bir şekilde zarar vermez.
Metal balenlerimiz dikiş makinalarıyla beraber kullanılmaya uygun tasarlanmıştır.
Metal balenlerimiz bir çok ölçüde yapılabildiğinden dolayı farklı ölçülerde farklı paketleme teknikleri kullanılarak siz değerli iş ortaklarımız için satışa sunulmuştur.
Metal balenlerimiz paslanmaz çelik malzemeden üretildiğinden dolayı uzun yıllar suren kullanımlarda bile ilk günkü halinden bir şey kaybetmez.
Metal balenlerimiz çamaşır makinası yıkanmalarında ilk günlü formunu kaybetmediğinden rahatlıkla çamaşır makinasında yıkanabilir.

Metal balenlerimiz insan sağlığını tehdit edecek hiç bir bileşen içermemektedir.

Metal balenlerimiz cilti tahriş etmez. Kaşındırmaz.

Metal balenlerimiz çevreye zarar verecek hiç bir zararlı bileşen içermez.

Metal balenlerimiz %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.
Metal balenlerimizin isteğe göre farklı çeşit ve ölçüleri geliştirilebilir.


Biass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass Aksesuar

E-Katalog
Katologumuzu görüntülemek için E-Katolog butonuna tıklayabilirsiniz.
 E-Katalog
E-Katalog