Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

                         

Askar Kablo olarak 1997 yılında İstanbul/Bayrampaşa'da 26 m2’lik bir alanda kurulduk. İlk iş olarak kablo gruplaması yapmaya başladık. Faaliyetlerimize devam ederken daha geniş bir kapasiteye ihtiyacımızın olması sebebiyle 2001 yılında yeni iş yerimize taşındık.

2002 yılında LANGONA markası ile beraber TPU şeffaf lastik üretimine başladık ve dört sene boyunca hem kablo gruplamaya hem de TPU şeffaf lastik üretmeye devam ettik. 2006 yılında ise iç giyim aksesuarları sektöründeki ihtiyaç doğrultusunda ve bunu değerlendirmek amacıyla ilk plastik enjeksiyon makinemizi aldık. Bu adım ile sütyen aksesuarları, mayo tokası ve plastik balen gibi çeşitli iç giyim aksesuarları üretmeye başladık. Daha sonrasında ise 2008 yılında, İstanbul/ Sefaköy’de dantel silikon laminasyon, şerit silikon laminasyon ve korse silikon laminasyon üretimine başlamak üzere ikinci firmamız olan Biass Aksesuar’ı kurduk.

İlerleyen yıllarda artık mevcut iş yerimiz ile kapasitemiz yetmediği için iki firmamızı 2010 yılında Biass Aksesuar çatısı altında toplayarak bugün halen bulunduğumuz konum olan İstanbul/Güngören’e taşındık ve sürekli olarak gelişen kapasitemizi arttırmak amacıyla aynı binanın çevresinde büyümeye devam ettik. Planlı büyümemiz neticesinde yaptığımız işler, sektördeki konumumuzun ve bilinirliğimizin artmasını sağladı. Günümüze geldiğimizde ise şu anda İstanbul/ Güngören’de bulunan 1850 m2’lik kapalı alan iş yerimiz ve 2022 yılında Kırklareli/Babaeski’de kurmuş olduğumuz yeni fabrikamız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

E-Katalog
Katologumuzu görüntülemek için E-Katolog butonuna tıklayabilirsiniz.
 E-Katalog
E-Katalog