TPU Şeffaf Lastik

TPU Şeffaf Lastik

TPU Şeffaf Lastik

Piyasada tpu şeffaf lastik, şeffaf lastik, şeffaf silikon lastik, silikon lastik, ekstrafor lastik, şeffaf ekstrafor, tekstil lastiği, tpu lastik, kauçuk muadili lastik, maske lastiği, n95 lastiği, latex içermeyen lastik, silikonlu lastik, babet çorap lastiği, cam gibi olarak bilinen bu üründen 2 mm' den 5 cm genişliğe, 0.08 mm' den 0.50 mm kalınlığa kadar TPU Şeffaf Lastik üretimi yapabiliyoruz. 
Şeffaf lastik genel olarak tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır. Şeffaf lastik giyim ürünlerinde genellikle dikiş aralarında dikişleri sağlamlaştırmak ve üretilen ürünün ilk günkü formunu koruması amacıyla şeffaf lastik kullanılmaktadır. Bunun dışında bazı tekstil üreticilerimiz şeffaf lastik ürünümüzü etiketlerin kıyafete dikilmesi amacıyla da şeffaf lastik kullanmaktadır. Ayrıca şeffaf lastik ev tekstili ürünü olarak da özellikle çarşafların kenarına dikildiğinden dolayı çarşaf lastiği olarak da bilinmektedir. Şeffaf lastik ürünümüzü elbise, kıyafet, tişort gibi tekstil ürünlerinde üzerine baskı yaptırarak yıkama talimatı olarak da şeffaf lastik kullanabilirsiniz.
Şeffaf lastik ürünümüz buzlu şeffaf lastik veya cam gibi şeffaf lastik olarak iki şekilde bulunabilir.
Şeffaf lastik ürünümüzün direkt üreticisi olduğumuzdan dolayı bir çok ölçü ve şekilde üretim yapabilme kabiliyetine sahibiz.
Şeffaf lastik esnek olduğundan dolayı babet çoraplarının büzgülü kısımlarında babet çorap lastiği olarak kullanılmaktadır.
Her geçen gün kullanım alanlarının genişlemesiyle beraber şeffaf lastik lerimizi kıyafetlerinize askılıklara asmak için de şeffaf lastik kullanabilirsiniz.
Şeffaf lastik ürünümüz poşetten çıkarken yapışma yapmadığından dikiş makinalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
İç giyim sektöründe de kullanılan şeffaf lastik ürünümüz sütyen askı kısımlarında ve sütyen sırt askısı olarak da kullanılmaktadır.
Şeffaf lastik ürünümüz hafif, ince, yumuşak ve şeffaf olduğundan dolayı her türkü giysiye uyumlu bir şekilde tekstil ve iç giyim üreticileri tarafından şeffaf lastik kullanılmaktadır.
Şeffaf lastik ürünümüz çamaşır makinası yıkanmalarında ilk günlü formunu kaybetmediğinden rahatlıkla çamaşır makinasında yıkanabilir.
Şeffaf lastik ürünümüzün insan sağlığını tehdit edecek hiç bir bileşen içermemektedir.
Şeffaf lastik cildi tahriş etmez. Kaşındırmaz.
Şeffaf lastik ürünümüz çevreye zarar verecek hiç bir zararlı bileşen içermez.
Şeffaf lastik ürünümüz %100 geri dönüştürülebilir yüksek mühendislik plastikleriyle üretilmiştir.
Renkler: Şeffaf, Siyah
Malzeme: %100 TPU
%100 Geri dönüştürebilir.
Paketleme: Ölçüye bağlıdır.
Satışa hazır ölçüler: 2x0,12 / 2x0,15 / 3x0,12 / 4x0,12 / 5x0.12 / 5x0,18 / 6x0,08 / 6x0,12 / 6x0,15 / 6x0,22 / 6x0,26 / 6x0,30 / 6x0,40 / 7x0,12 / 7x0,16 / 8x0,12 / 8x0,16 / 10x,0,12 / 10x0,24
Farklı şekil ve ölçüleri geliştirilebilir.


Biass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass Aksesuar

E-Katalog
Katologumuzu görüntülemek için E-Katolog butonuna tıklayabilirsiniz.
 E-Katalog
E-Katalog