U - V Plastik Balenler

U - V Plastik Balenler

U - V Plastik Balenler

Plastik balen ler U şeklinde ve V şeklinde olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Plastik balenlerin genel kullanım yeri sütyen, mayo, elbise, büstiyer gibi tekstil ürünlerinin dekolte kısmıdır. Dekolte kısmına şekil verilmesi ve şeklin korunması amacıyla kullanılır. Plastik balenler günümüzde bir çok mayo üreticisi tarafından tercih edilmektedir. V balen ve U plastik balen şeklinde üretilen bu ürünlerimiz çeşitli formlarda şekillendirilip, istenilen ölçülerde üretilebilir.

Plastik balen ürünlerimiz sipariş üzerine kalıp yaparak üretim yaptığımız gibi elimizde hazır çeşit ve ölçülerde plastik balen siz değerli iş ortaklarımıza sunulmuştur.

Plastik balenlerimiz kullanıldığı bölgede kumaşa hiç bir şekilde zarar vermez.

Plastik balenlerimiz dikiş makinalarıyla beraber kullanılmaya uygun tasarlanmıştır.

Plastik balenlerimiz bir çok ölçüde yapılabildiğinden dolayı farklı ölçülerde farklı paketleme teknikleri kullanılarak satışa sunulmuştur.

Plastik balenlerimiz yüksek mühendislik plastikleriyle üretildiğinden dolayı uzun yıllar süren kullanımlarda bile ilk günkü halinden bir şey kaybetmez.

Plastik balenlerimiz çamaşır makinası yıkanmalarında ilk günlü formunu kaybetmediğinden rahatlıkla çamaşır makinasında yıkanabilir.

Plastik balenlerimiz insan sağlığını tehdit edecek hiç bir bileşen içermemektedir.

Plastik balenlerimiz cilti tahriş etmez. Kaşındırmaz.

Plastik balenlerimiz çevreye zarar verecek hiç bir zararlı bileşen içermez.

Plastik balenlerimiz %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.

Plastik balenlerimizin isteğe göre farklı çeşit ve ölçüleri geliştirilebilir.


Biass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass AksesuarBiass Aksesuar

E-Katalog
Katologumuzu görüntülemek için E-Katolog butonuna tıklayabilirsiniz.
 E-Katalog
E-Katalog